SW IT SOLUTIONS
Historia o ludziach z pasją.
Zespół profesjonalistów
SW IT Solutions to młody i dynamiczny zespół profesjonalistów z branży informatycznej. Nasi specjaliści ukończyli specjalistyczne ścieżki szkoleniowe i posiadają certyfikaty, między innymi Microsoft® MCP, MCSA i MCSE, Cisco® CCNA, CCNP oraz ITIL®.

Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie w administracji serwerami opartymi na systemach Linux i Microsoft Windows. Specjalizujemy się w administracji sieciami opartymi na rozwiązaniach firm Cisco® i Hewlett Packard®. Jesteśmy zarejestrowanym partnerem firm Microsoft® i Intel®.

Najnowsze technologie
Powstaliśmy na początku 2009 roku, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku IT. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia naszym klientom z uwzględnieniem wszystkich wymagań i zaleceń.

Aby zapewnić najwyższą szybkość działania oraz bezpieczeństwo danych na początku swojej działalności podjęliśmy decyzję o zbudowaniu nowoczesnej serwerowni zlokalizowanej w Łodzi. Wciąż podnosimy poprzeczkę, inwestując w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, podnosząc kompetencje kadry, czy wybierając najlepszych partnerów do realizacji Państwa celów biznesowych. Współpracując z nami masz pewność, że używasz najlepszych rozwiązań!

Nasza historia
Poniżej najważniejsze wydarzenia z historii naszej firmy
dłonie
22 STYCZNIA 2009

Narodziny
SW IT Solutions

Dwóch pasjonatów i wysokiej klasy profesjonalistów Maciej i Radosław powołują do życia firmę, oferującą usługi konsultingowe i hostingowe.
serwerownia
12 CZERWCA 2009

Budowa
centrum danych

Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajności to główne powody decyzji o budowie nowoczesnej serwerowni spełniającej normy
Tier-3 TIA-942.
klawiatura-wsparcie
30 Maja 2012

Uruchomienie działu wsparcia IT

Odpowiadając na potrzeby rynku, utworzyliśmy dział profesjonalnych techników, zapewniających błyskawiczny, gwarantowy czas reakcji na zgłoszone problemy.
macierz
26 Lipca 2015

Modernizacja drugiej serwerowni

Aby zapewnić gwarancję dostępności danych dostosowujemy drugą serwerownię w oddzielnej lokalizacji jako Backup Data Center.